Montaż

Zakup paneli podłogowych, wykładzin, tarasów i drzwi z usługą montażu

-12% taniej.

Decydując się na tę ofertę:

– nie będziesz musiał szukać firmy układającej podłogi lub montującej drzwi,
– zyskasz pewność, że montaż drzwi lub paneli podłogowych zostanie wykonany zgodnie z zaleceniami producenta,

otrzymasz zniżkę na nasze towary i kupisz to, czego potrzebujesz, aż o 12% taniej (zniżka dotyczy paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin, listew przypodłogowych, akcesoriów do listew, profili progowych, podkładów pod panele podłogowe oraz drzwi),

Wybór zakupu towarów z usługą montażu pozwala na zmianę stawki VAT z 23% na VAT 8%.

Powyższa oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych (limitowana dla mieszkań do 150m² i domów do 300m²).

Usługa zakupu z montażem – krok po kroku

Aby skorzystać z oferty zakupu z montażem i otrzymania atrakcyjnych zniżek, jest wybór asortymentu w salonie GOOD FLOOR wraz z naszym doradcą. Następnie umówimy datę pomiaru mieszkania i ustalimy kalkulacje do zaakceptowania.

Po pomiarze, podpiszemy z Tobą umowę, ustalimy termin montażu paneli podłogowych bądź drzwi (uwzględniając dostępność towaru, Twoje indywidualne potrzeby i nasz aktualny terminarz) oraz sposób odbioru towaru.

Kiedy towar będzie gotowy do odbioru, niezwłocznie poinformujemy Cię lub zlecimy jego transport do Twojego domu przed montażem.

Wszystkie zamówione towary montujemy w uzgodnionym wcześniej terminie – prosimy o przygotowanie powierzchni oraz pomieszczenia do montażu zgodnie z umową – (dotyczy montażu podłóg). Na zakończenie prac montażowych spiszemy wspólnie protokół technicznego odbioru robót.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług.